Izabrati kvalitetnu srednju školu je od velike važnosti u životu svakog učenika i njegovih roditelja. Želimo da Vam pružimo što više informacija i olakšamo izbor koji ćete napraviti. Zakažite konsultacije sa direktorom Metropolitan IT gimnazije i posetite nas, kako bi videli gde će Vaše dete provoditi vreme, upoznajte se sa profesorima i informišite o načinu rada gimnazije.

U Metropolitan IT gimnaziji, primenjivaće se princip «učenik u centru pažnje». To znači, da je sve podređeno učeniku, njegovom intelektualnom razvoju, razvoju njegoviih kreativnih sposobnosti i primeni stečenog znanja. Metropolitan IT gimnazija pruža učeniku idealne uslove za učenje tokom četvorogodišnjeg srednjeg obrazovanja.

Zakažite sastanak sa direktorom Metropolitan IT gimnazije:

Sastanak možete zakazati i putem telefona na broj +381 (18) 551 000 li na mejl adresu info@metgimnazija.edu.rs.